strip kontaktní striptýz striptérky striptéři

STRIP SHOW.png
DÁMSKÝ STRIPTÝZ PÁNSKÝ STRIPTÝZ PROFESIONÁLNÍ STRIPTÉŘI A STRIPTÉRKY
KONTAKT:
tel. +420 603 439 185
email: striptyz@email.cz
PÁNSKÝ STRIPTÝZ, DÁMSKÝ STRIPTÝZ, AUTOEROTIKA, LESBI SHOW, LADIES PÁRTY, NOC DIVOKÝCH KOČEK , EROTIC SHOW PÁRTY, DUO STRIP, KONTAKTNÍ STRIPTÝZ NA NAROZENINY A OSLAVY, LIVE SEX SHOW, TRAVESTI, GO-GO TANEČNICE, HOSTESKY A OBSLUHY "NAHOŘE BEZ" A DALŠÍ PROGRAM.
Zajišťujeme erotický program na oslavy narozenin, rozlučky se svobodou, diskotéky, párty, firemní akce a večírky, na plesy, do barů, klubů a hospůdek.
Možnost sestavení programu "na míru" pro každý druh akce , nebo přání zákazníka.
LADIES PÁRTY
Eroticky laděná show, většinou pouze pro dámskou společnost, za účasti několika profesionálních striptérů (jejich počet podle přání zákazníka)
Akce má 2 části. Po úvodu se v 1 části předvádí pouze takzvaný Americký striptýz, to znamená striptýz pouze do spodního prádla. Ve druhé části programu už následují klasické stripy (do naha). Během večera jsou divačky / diváci různými způsoby zapojovány do probíhající show, ať už formou spolupráce při stripu, nebo účastí v kratších soutěžích, které vyplňují určité časové úseky.
Tato striptýzová show se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a možností podniku, ale většinou se provádí ve 3 až 5 ti účinkujících, v délce trvání zhruba 2 hodiny.
NOC DIVOKÝCH KOČEK
Jedná se o obdobu LADIES PÁRTY, ale většinou pouze pro pánskou společnost, za účasti profesionálních striptérek, počrt dívek opět podle přání zákazníka. Nabízíme více variant této show, lze jí doplnit o dívky nahoře bez, které během této striptýzové show působí jako obsluha hostů. Je možné zařadit i autoerotikou, lesbi show a podobně. Velmi lákavá je možnost privátních striptýzů přímo na stolech přítomných pánů!
SEX PÁRTY
Celovečerní program, během kterého mohou diváci vidět několikrát dámský striptýz, pánský striptýz, nebo lesbi show a autoerotiku, ale třeba i Live Sex. Skladba programu se určí vždy podle přání zákazníka. Zajistíme vám i moderaci tohoto večera naším moderátorem. Tento program je často doplňován i několika eroticky oblečenými hosteskami, nebo dívkami nahoře bez na obsluhu hostů.
Striptýz - Strip Show.png
Zjistit S-rank Webhosting-domeny.info Zjistit Google Pagerank Zjistit Jyxorank
Katalog www stránek Evropský katalog www.uvodnik.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one